![Το προξενείο Μονάχου ευχαριστεί την Δρ. Αργυρή Παρασύρη-Bauer Παρασύρη-Bauer](https://www.gr-news.de/wp-content/uploads/grns-gcm-bauer-678x381.jpg)
Η γενική πρόξενος της Ελλάδας στο Μόναχο, ευχαριστεί την Δρ. Αργυρή Παρασύρη-Bauer για την πολύτιμη συμβολή της με την προμήθεια του απαραίτητου εξοπλισμού για την προστασία του προσωπικού αλλά και των εξυπηρετούμενων πολιτών.
Ακολούθως η επιστολή της γενικής προξένου της Ελλάδας στο Μόναχο, κ. Παναγιώτας Κωνσταντινοπούλου, προς την Δρ. Αργυρή Παρασύρη-Bauer
gpm-epistoli-parasyri
Ο διαχειριστής και η συντακτική ομάδα του gr-news.de συγχαίρουν την Δρ. Αργυρή Παρασύρη-Bauer, που για ακόμη μια φορά δείχνει εμπρακτα την ευαισθησία της σε κοινωνικά ζητήματα και ευελπιστούμε πως θα ακολουθήσουν και άλλοι το παράδειγμά της!