![Επανεκκίνηση των δραστηριοτήτων του Ηπειρωτικού Συλλόγου Μονάχου “Σούλι” Ηπειρωτικός Σύλλογος Μονάχου “το Σούλι”](https://www.gr-news.de/wp-content/uploads/grn-souli-enarksi-xoron-678x381.jpg)
Ο Ηπειρωτικός Σύλλογος Μονάχου “το Σούλι” ξεκινά και πάλι τις δραστηριότητές του προσφέροντας μαθήματα παραδοσιακών χορών με τμήματα για μικρούς και μεγάλους.
Η έναρξη των μαθημάτων θα γίνει την Κυριακή 14.11.2021, 15:00 ώρα υπό την προβλεπόμενη τήρηση των ανάλογων υγειονομικών μέτρων (3G – Genesen. Getestet, Geimpft), με υγειονομικό πρωτόκολλο (Hygienekonzept) και καταγραφή των στοιχείων των παρευρισκόμενων.