![Και με email η βαθμολογία των μαθητών μέσω του «Myschool» βαθμολογία των μαθητών Myschool](https://www.gr-news.de/wp-content/uploads/grn-lesson-students-678x381.jpg)
Όπως ενημέρωσε το υπουργείο Παιδείας, πλέον το ΠΣ myschool διαθέτει λειτουργικότητα αυτοματοποιημένης μαζικής αποστολής βαθμών στους κηδεμόνες των μαθητών/τριών.
Τη δυνατότητα αποστολής της βαθμολογίας των μαθητών στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο των γονέων και κηδεμόνων τους, δίνει πλέον το σύστημα «myschool» μέσω της διαδρομής του μενού επιλογών:
MΑΘΗΤΕΣ -> Βαθμολογίες -> Μαζική Βαθμολογική Ενημέρωση Κηδεμόνων μέσω e-mail.
72380_Μαζική_Αποστολή_Βαθμολογίας
Δείτε το σχετικό έγγραφο εδώ