![Πρόσκληση του Σ.Γ.Κ. του 4ου Ε.Ι.Δ.Σ. σε έκτακτη γενική συνέλευση έκτακτη γενική συνέλευση](https://www.gr-news.de/wp-content/uploads/2017/04/prosklisi_ektakti_gs-678x381.jpg)
Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 4ου Ε.Ι.Δ.Σ. Μονάχου Αριστοτέλης προσκαλεί γονείς και κηδεμόνες σε έκτακτη γενική συνέλευση, την Κυριακή, 30.04.2017 και ώρα 17.00, στους χώρους που στεγάζουν το σχολείο, Edmund-Rumpler-Straße 9, 80939 München.
θέμα ημερησίας διάταξης:
- Μετακίνηση και σύμπτυξη του 4ου Ε.Ι.Δ.Σ. Μονάχου, από το ερχόμενο σχολικό έτος στα υπόλοιπα 3 σχολεία της περιοχής του Μονάχου.
Η παρουσία ΟΛΩΝ των γονέων και κηδεμόνων είναι απαραίτητη!