![ΠΡΩΤΟΠΟΡΊΑ του 4ου Ε.Ι.Δ.Σ. Μονάχου «Αριστοτέλης» ΠΡΩΤΟΠΟΡΊΑ του 4ου Ε.Ι.Δ.Σ. Μονάχου «Αριστοτέλης»](https://www.gr-news.de/wp-content/uploads/grn-aristotelis-imera-anoikton-thiron-678x381.jpg)
Πρωτοπορία του 4ου Ε.Ι.Δ.Σ. Μονάχου «Αριστοτέλης», για τα μέχρι στιγμής δεδομένα των εκπαιδευτικών δρώμενων στην περιοχή του Μονάχου!
Η Διεύθυνση, ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων και ο σύλλογος ενισχυτικής διδασκαλίας του 4ου Ε.Ι.Δ.Σ. «Αριστοτέλης», διοργανώνουν και προσκαλούν γονείς, κηδεμόνες και όλους τους ενδιαφερόμενους σε Ημέρα Ανοικτών Θυρών, την Κυριακή 13.03.2016 απο 11.00 μέχρι 15.00 ώρα!